امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۶
سازمان امور مالیاتی؛

10 درصد پزشکان برای کارتخوان اقدام کرده‌اند

خرداد: معاون حسابرسی سازمان امور مالیاتی استان تهران با اشاره به اینکه ما منع قانونی برای تمدید مهلت پزشکان برای نصب کارتخوان داریم و دستگاه های نظارتی مکررا تذکر می دهند که این کار باید زودتر عملیاتی شود، گفت: تاکنون بیش از ۱۰ درصد پزشکان ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش خرداد به نقل از فارس؛ محسن ابراهیمی معاون حسابرسی سازمان امور مالیاتی استان تهران در گفت‌وگو با رادیو اقتصاد درباره ثبت نام اندک پزشکان برای نصب دستگاه کارتخوان در سامانه سازمان امور مالیاتی گفت: الان حجم درخواست ها و حجم ثبت نام ها هر روز دارد اضافه می شود و تاکنون بیش از ۱۰ درصد پزشکان ثبت نام کرده‌اند.

ابراهیمی افزود: من فکر می کنم همه پزشکان ثبت نام را به روزهای آخر موکول کرده اند.

تنها ۱۰درصد پزشکان برای کارتخوان اقدام کرده‌اند

معاون حسابرسی سازمان امور مالیاتی استان تهران با اشاره به اینکه بعد از چند بار تمدید، مهلت ثبت نام پزشکان ۱۵ شهریورماه است، اظهار داشت: ما منع قانونی برای تمدید این مهلت داریم و دستگاه های نظارتی مکررا تذکر می دهند که این کار باید زودتر عملیاتی شود.

معاون حسابرسی سازمان امور مالیاتی استان تهران در پاسخ به سوالی درباره تبعات عدم ثبت نام برخی پزشکان در سامانه پایانه فروشگاهی این سازمان گفت: این افراد هم در مسئله تمدید جواز دچار مشکل می شوند و هم این کار به عنوان جرم مالیاتی تلقی می شود و از سازوکارهای مالیاتی بر علیه آنها اقدام می شود.

براساس این گزارش، مهلت پزشکان برای ثبت نام در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه فروشگاهی(کارتخوان بانکی) در تاریخ ۱۵ شهریورماه به اتمام می رسد.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی