امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۹۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹

والی خودخوانده داعش در بغداد کشته شد

خرداد؛ الحشد الشعبی عراق طی عملیاتی موفق شد دو تروریست داعشی را که یکی از آن‌ها والی خودخوانده بغداد بود، از پای دربیاورد.

به گزارش ایلنا به نقل از السومریه‌نیوز، سازمان الحشد الشعبی عراق، عصر دیروز در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای الحشد طی عملیات ضد تروریستی در استان الانبار، یکی از مسئولان گروه تروریستی داعش را که والی بغداد بود، به هلاکت برسانند.

طبق این بیانیه، نیروهای الحشد الشعبی در «عملیات منحصر به فرد» خود علاوه بر کشتن «عبدالسلام حمد حمود» ملقب به «ابو نور» که والی‌ خود‌خوانده داعش بر منطقه بغداد بود، ۶ تروریست دیگر را که از محافظان او بودند، بازداشت کرده‌اند.

الحشد الشعبی افزود، یکی از محافظان والی بغداد حین عملیات خود را منفجر کرده و کشته شد.

نیروهای مسلح عراق اخیرا دست به عملیات نظامی گسترده‌ای موسوم به عملیات «اراده پیروزی» (اراده النصر) را برای پاکسازی برخی از مناطق زد که چهارمین مرحله از این مرحله سه‌شنبه این هفته به پایان رسیده است و منطقه‌ای به وسعت بیش از ۳۴ هزار کیلومتر مربع در غرب عراق پاکسازی شد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی