امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۹۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

تیپ عجیب مربی سابق خادم الشریعه +عکس

خرداد؛ مربی سابق خادم الشریعه در مسابقات بین المللی سینگفیلد با تپی عجیبی در مسابقات شرکت کرد.

به گزارش ایسنا،  اوگنی میروشنیچنکو مربی سابق خادم الشریعه که اهل اوکراین است، در مسابقات بین المللی سینگفیلد با تیپ عجیبی وارد این مسابقات شد که بازتاب زیادی در رسانه های جهان داشت.

مسابقات سوپر تورنمنت سینگفیلد با حضور بهترین شطرنج‌بازان دنیا در میزوری آمریکا در حال برگزاری است که میروشنیچنکو به عنوان مفسر در این مسابقات حضور دارد. این رقابت ها باحضور ۱۲ شطرنج باز و در ۱۱ دور در حال برگزاری است و جوایز نفرات برتر حدود ۳۲۵ هزار دلار است. 

میروشنیچنکو کار مربیگری خادم الشریعه را  در سال ۱۳۹۴ برای مسابقات گرندپری بانوان جهان که در موناکو برگزار می شد برعهده داشت. او سابقه دو بار قهرمانی در اوکراین در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ را در کارنامه خود دارد.

مهمترین سابقه‌ای که در کارنامه این مربی دیده می‌شود، مربیگری ماریا موزیچوک شطرنجباز ۲۳ ساله و مطرح اوکراینی است. موزیچوک در سال ۲۰۱۵ و در مسابقات قهرمانی زنان جهان که در روسیه برگزار شد، به مقام قهرمانی دست یافت. او همچنین در مرحله نخست مسابقات گرندپری بانوان جهان نیز پس از نماینده چین در رده دوم ایستاد.


برچسب ها: خادم الشریعه
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی