امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۰۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

واکنش قدوس به محرومیت ۴ ماهه‌اش از سوی فیفا

بازیکن ایرانی تیم آمیان فرانسه از خود درباره پرونده نقض قرارداد با تیم اسپانیایی اوئسکا دفاع کرد.
خرداد؛ بازیکن ایرانی تیم آمیان فرانسه از خود درباره پرونده نقض قرارداد با تیم اسپانیایی اوئسکا دفاع کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کانال فوتبال سوئد، فیفا بازیکن ایرانی تیم آمیان را چهار ماه از فعالیت‌های فوتبالی محروم کرد. این بازیکن ایرانی اواخر تابستان سال قبل به تیم آمیان در لیگ فرانسه پیوست ولی قبل از آن گفته شد که با تیم اسپانیایی اوئسکا به توافق رسیده است. 

سامان قدوس در واکنش به محرومیت خود از طرف فیفا گفت: باشگاه اسپانیایی تمایل به جذب من داشت و ابراز علاقه کرد و من هم به این باشگاه رفتم و توافق‌ها صورت گرفت و در ادامه باید توافقاتی نیز بین دو باشگاه اوسترشوندز و اوئسکا قرار می‌گرفت که به نظر من مشکل اصلی کار در اینجا بود و من واقعا نقشی در این مورد نداشتم.

بخش رسانه‌ای فیفا نیز اعلام کرد بازیکن باید تمام چهار میلیون یورو خسارت را به باشگاه اسپانیایی پرداخت کند و محرومیت نیز شامل بازیکن یعنی سامان قدوس و باشگاه می‌شود. 

باشگاه آمیان نیز از بازیکن خود حمایت کرد و عنوان کرد که نباید در این زمینه متضرر شود. 

این در حالی است که تیم اوسترشوندز نیز اعلام کرد به دادگاه عالی ورزش شکایت خواهد کرد و از این تصمیم فیفا شگفت زده شده و اصلا انتظار چنین تصمیمی را نداشته است.
برچسب ها: قدوس ، فیفا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی