امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

تشییع پیکر مهدی شادمانی با حضور چهر‌ه‌های ورزشی و هنری

خرداد؛ مراسم تشییع پیکر مرحوم مهدی شادمانی خبرنگار باسابقه ورزشی که چندین سال با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد، صبح امروز در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار و برای خاکسپاری عازم بهشت‌زهرا شد.پیکر مرحوم مهدی شادمانی در ورزشگاه شهید شیرودی تهران تشییع و برای خاکسپاری عازم بهشت‌زهرا شد.
مراسم تشییع پیکر مهدی شادمانی با حضور چهر‌ه‌های ورزشی و هنری برگزار شد

به گزارش عصر ایران،  مراسم تشییع پیکر مرحوم مهدی شادمانی خبرنگار باسابقه ورزشی که چندین سال با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد، صبح امروز در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار و برای خاکسپاری عازم بهشت‌زهرا شد.

در مراسم تشییع پیکر مرحوم مهدی شادمانی نفراتی چون آذری جهرمی وزیر ارتباطات، صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، علی دایی، هادی طباطبایی، حبیب رضایی بازیگر سینما و تلویزیون، عادل فردوسی‌پور، قالیباف شهردار سابق تهران، دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات، مدیرعامل موسسه همشهری و تعداد زیادی از خبرنگاران رسانه‌های ورزشی و هنری حضور داشتند.

پیکر مرحوم مهدی شادمانی بعد از اقامه نماز و همچنین مراسم عزاداری عازم بهشت‌زهرا(س) شد تا در خانه ابدی در قطعه نام‌آوران آرام بگیرد.
برچسب ها: مهدی شادمانی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی