امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

(تصاویر) ضربه حزب‌الله به اسرائیل

خرداد؛ حزب الله لبنان شامگاه یکشنبه با موشک هدایت شونده کورنت دو خودروی نظامی رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد که یکی از این خودروها به طور کامل منهدم شد.

به گزارش فرارو، حزب الله اعلام کرد که تمام نظامیان سرنشینان این خودروها کشته یا زخمی شده اند؛ موضوعی که از سوی رژیم صهیونیستی رد می شود ولی تصاویر و اخبار منتشره خلاف این ادعا را ثابت می کند.

اقدام حزب الله در حمله به خودرو نظامی رژیم صهیونیستی در تلافی تجاوز اخیر پهپادهای این رژیم به مرکز اطلاع رسانی حزب الله در منطقه ضاحیه در جنوب لبنان صورت گرفت که هفته گذشته انجام شد و در یک هفته اخیر نظامیان رژیم صهیونیستی از ترس پاسخ حزب الله در آماده باش کامل بسر می بردند.

ارتش اسرائیل انتشار اخبار درباره خسارت های مادی و تلفات بشری خود را برای شبکه های عبری ممنوع کرد و این شبکه ها تصاویر ویدیوئی از فرود آمدن یک فروند بالگرد و آمبولانس پخش کردند که برخی افراد زخمی را به بیمارستان زیف در صفد منتقل کردند.

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند دست کم دو نظامی اسرائیلی در این حمله زخمی شدند که بالگردهای ارتش صهیونیستی برای انتقال آنان اقدام کردند اگرچه نتانیاهو نخست وزیر این رژیم ادعا کرد هیچ یک از نظامیان اسرائیلی در این حمله زخمی نشده است.

برخی رسانه های رژیم صهیونیستی ادعای نخست وزیر این رژیم را مبنی بر اینکه در حمله موشکی دیروز یکشنبه حزب الله لبنان به نظامیان صهیونیست به آنان آسیبی نرسیده است تکذیب کردند.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی