امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

امیری: دولت صحبتی با نمایندگان برای امضاء نکردن بیانیه حمایتی از «گاندو» نداشته است

خرداد؛معاون پارلمانی رئیس جمهور در یادداشتی به هیات رئیسه مجلس تاکید کرد که دولت صحبتی با نمایندگان برای امضاء نکردن بیانیه حمایتی از سریال گاندو نداشته است.

به گزارش خرداد، عبدالرضا مصری در جلسه علنی عصر امروز( دوشنبه) گفت: آقای امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور با استناد به ماده ۷۴ آیین نامه مجلس یادداشتی داده مبنی بر این که در موضوعی که آقای امیرآبادی مطرح کرده دولت هیچ صحبتی با نمایندگان نداشته است.

وی افزود: آقای مطهری هم یادداشتی داده مبنی بر این که طبق بررسی‌ها امضاهای نمایندگان حد نصاب برای قرائت بیانیه‌ای در حمایت سریال گاندو و طرح در مجلس داشته است.

امروز احمد امیرآبادی عضو هیات رئیسه مجلس در تذکری در پاسخ به انتقاد مازنی مبنی بر این که بیانیه حمایت از سریال گاندو امضای قانونی برای قرائت در مجلس نداشته است گفت: تعدادی از نمایندگان گفته‌اند که اسامی‌شان منتشر نشود چون از طرف گروه‌های سیاسی و دولت تحت فشار قرار می گیرند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی