امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱

اسامی امضاکنندگان بیانیه حمایت از سریال گاندو منتشر می‌شود

خرداد؛ عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تعداد امضا کنندگان بیانیه حمایت از سریال گاندو را ۱۵۵ نماینده اعلام کرد و گفت: هیچ خدشه‌ای در این رابطه وارد نیست و اسامی امضاکنندگان در آینده منتشر خواهد شد

«احمد امیرآبادی فراهانی» در جلسه علنی نوبت عصر امروز- دوشنبه- مجلس شورای اسلامی در اخطاری در پاسخ به تذکر آیین نامه ای «احمد مازنی» نماینده تهران، در جلسه گذشته مجلس گفت: در آن زمان ۱۵۵ نفر از نمایندگان مجلس بیانیه حمایت از عوامل سریال گاندو را امضا و پس از قرائت نیز دو نفر اقدام به امضای این بیانیه کردند؛ مجموع امضاکنندگان ۱۵۷ نفر شد.

وی ادامه داد: تعدادی از نمایندگان اعلام کردند که اسامی امضاکنندگان را منتشر نکنیم، زیرا ممکن است از سوی گروه‌های سیاسی و دولت تحت فشار قرار گیرند؛ در آن زمان آقای رحیمی نماینده تهران بیانیه  را در حضور من ملاحظه و امضاها را نیز کنترل کرد؛ حتی آقای رحیمی می‌خواست اسامی برخی از امضاکنندگان را یادداشت کند که من خواهش کردم که این مسئله صورت نگیرد.

این نماینده مجلس افزود: ما اسامی را برای قسمت مشروح مذاکرات مجلس ارسال کرده‌ایم؛ دراین رابطه یک رفت و برگشت میان کارشناسان هیأت رئیسه و اداره قوانین صورت گرفت و در نهایت معاونت قوانین مجلس امضای ۱۵۵ نفر از نمایندگان را تأیید کردند.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت:  به آقای مازنی باید می‌گویم که وقتی همفکران سیاسی شما می‌آیند و اعلام می‌کنند که من این سریال را قبول دارم اما تحت فشارهای سیاسی هستم، در این شرایط من باید چه اقدامی انجام دهم؛ من آیین‌نامه را رعایت کرده و اسامی را نیز برای بخش مشروح مذاکرات فرستادم؛ چنانکه رسانه‌های وابسته به دولت مطالبی منتشر کردند، ما وقت خود را صرف پاسخ به این مسائل نکردیم، زیرا وقت نمایندگان فعلاً باید صرف حل مشکلات اساسی مردم شود.

وی گفت: تعداد امضاکنندگان بیانیه حمایت از سریال گاندو ۱۵۵ نفر بوده و خدشه‌ای در این خصوص وارد نیست؛ اسامی امضاکنندگان در آینده منتشر خواهد شد.

پیش از این اعلام شده بود که تعداد امضاکنندگان بیانیه گاندو ۱۵۵ نفر است ولی اسامی این افراد اعلام نشد، عده ای از نمایندگان خواستار اعلام اسامی این بیانیه بودند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی