امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۳۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

«معروف» کاندیدای انتخابات کمیسیون ورزشکاران IOC شد

یک والیبالیست به عنوان نماینده ایران برای انتخابات کمیسیون ورزشکاران IOC انتخاب شد.
خرداد؛ یک والیبالیست به عنوان نماینده ایران برای انتخابات کمیسیون ورزشکاران IOC انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک لیست ۱۰ نفر از ورزشکاران را تهیه کرده بود تا یک نفر از آنها که شرایط لازم را دارد کاندیدای انتخابات کمیسیون ورزشکاران IOC شود.

در نهایت پس از آزمون زبان انگلیسی که کمیته ملی المپیک گرفت، سعید معروف به عنوان کاندیدا معرفی شد.
کمیل قاسمی و سعید معروف نفراتی بودند که در آزمون زبان انگلیسی شرکت کردند و در نهایت معروف انتخاب شد.

در لیست ۱۰ برخی نفرات را خود کمیسیون انتخاب کرده و برخی دیگر خودشان تمایل به کاندیدا شدن داشتند که در این میان برخی ها مانند عابدینی انصراف دادند.

سعید معروف، زهرا نعمتی، احسان حدادی، حمید سوریان، قاسم رضایی، حسن یزدانی، کمیل قاسمی ، کیمیا علیزاده، مجتبی عابدینی و الهه احمدی لیست ۱۰ نفره کمیسیون بود.

تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه، نداشتن سابقه دوپینگ همچنین اینکه ورزشکار در المپیک ۲۰۱۶ حضور داشته یا سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را گرفته باشد از شرایط انتخاب فرد کاندیدا بود.

قرار است با روسای فدراسیون ها و همچنین ورزشکاران صحبت شود که آنها گفتگویی با ورزشکاران خارجی رشته های خود داشته باشند و تلاش شود  تا برای معروف رای جمع کنند.
 
انتخابات کمیسیون ورزشکاران IOC در حین بازی های المپیک ۲۰۲۰ در دهکده بازی ها انجام می شود.
برچسب ها: معروف
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی