امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲

تحقیق و تفحص از امواج پارازیت را کلید می‌زنم

خرداد؛ محمود صادقی، رئیس فراکسیون شفاف‌سازی و انضباط مالی مجلس، گفت: به دلیل اهمیت موضوع سلامت مردم و رفع دغدغه آنها، تحقیق و تفحص از امواج پارازیت را کلید می‌زنم.

محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین، در مورد امواج پارازیتی که سال‌هاست اخبار ضدونقیضی درباره اثر مخرب آن بر بدن انسان منتشر می‌شود، گفت: وجود امواج پارازیتی از اهمیت بالایی برخوردار است و مجلس به این موضوع ورود کرده، ولی این ورود جدی نبوده است.

 

این عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: موضوع پارازیت همیشه یکی از دغدغه‌های شخصی من بوده است و تمایل داشته‌ام در این‌باره کار جدی انجام دهم چون موضوع سلامت مردم در میان است. به همین دلیل معتقدم باید در زمینه پارازیت تحقیق و تفحص شود.  

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به اینکه چرا تاکنون به این موضوع وارد نشده‌ است، گفت: به دلیل مشکلات و دغدغه‌های فراوان تاکنون فرصتی برای پیگیری موضوع پارازیت‌ها پیش نیامده بود، ولی با توجه به اهمیت موضوع، تحقیق و تفحص در این‌باره را کلید می‌زنم.

 

صادقی توضیح داد: بعضاً، طی سال‌ها، وزارت بهداشت و سازمان محیط‌زیست تاثیرات مخرب امواج پارازیتی را انکار کرده‌اند، اما برخی متخصصان و پزشکان هم بر مضر بودن این امواج تاکید دارند. بنابراین باید تحقیق شود که آیا واقعاً این امواج مضر و آسیب‌رسانند یا مخرب بودن آن صحت ندارد و در نهایت گزارش و خروجی این تفحص به اطلاع‌ مردم برسد.

 

رئیس فراکسیون شفاف‌سازی و انضباط مالی مجلس دهم گفت: البته سال 96 نماینده مردم شیراز درباره موضوع پارازیت به دولت تذکر کتبی داد و مردم این شهر به دلیل سردردهای طولانی ناشی از پارازیت، مقابل استانداری تجمع و اعتراض کردند.

 

نماینده مردم تهران در خانه ملت، گفت‌وگو را با این جملات به پایان رساند: ضروری است مجلس به طور جدی به این موضوع وارد شود و به دلیل اهمیت موضوع، تحقیق و تفحص از پارازیت‌ها را در دستور کارم قرار می‌دهم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی