امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷

صالحی: دروغ از گناهان کبیره است

سرویس سیاسی خرداد؛ علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به توئیت یکی از مجریان صداوسیما تاکید کرد که دروغ از گناهان کبیره است و این اتهامی بزرگی است که زده‌اید.

صالحی پنجشنبه شب در توئیتی نوشت: دروغ از گناهان کبیره است و این اتهامی بزرگی است که زده‌اید.
وی افزود: اگر این تهمت را از سر ناآگاهی زده‌اید از شما می‌خواهم که بیشتر و عمیقتر در مسائل تخصصی مداقه و مطالعه کنید که مثل داستان ریختن سیمان در چاله رآکتور و فتوشاپ کردن آن نشود.
رئیس سازمان انرژی اتمی ادامه داد: همچنین اگر آگاهانه برای بی‌حیثیت کردن، آن هم برای مقاصد و امیال سیاسی این حرف را زده‌اید، بنده فکر کنم که به عنوان یک بنده ناچیز خدا، اینقدر نزد او حق دارم که شکایت از شما را نزد او برم و به عدلش او را سوگند دهم.
به گزارش ایرنا، یکی از مجریان صدا وسیما پنجشنبه شب در توئیتر، در اظهاراتی خلاف واقع ، اتهاماتی را درخصوص تحقیق و توسعه دانش هسته ای به رئیس سازمان انرژی اتمی نسبت داده بود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی