امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱

مالک جدید سپیدرود: تمام بدهی‌ها را می‌دهم/ در ورزش تخصصی ندارم!

خرداد؛ مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت می‌گوید در عرصه ورزش تخصصی ندارد و پیشینه او تجارت است اما قول داده تا مطالبات باشگاه سپیدرود به طور کامل پرداخت شود.

مهران قاسمی مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت در گفت‌وگو با ایسنا، درباره فرایند انتقال مالکیت باشگاه سپیدرود اظهار کرد: انگیزه هواداران و اشتیاق به ورزش بود که من این مالکیت را پذیرفتم. ما دو جلسه با علی کریمی داشتیم و توافقات لازم برای انتقال مالکیت صورت گرفت. ایشان هم از مقداری مطالبات خود چشم پوشی کردند و تعهدی که من کردم این است که تمام مطالبات فصل های گذشته به طور کامل پرداخت شود.

او ادامه داد: این باشگاه هواداران خوبی دارد و امیدوارم که لیاقت این را داشته باشیم بتوانیم عملکرد خوبی در این باشگاه داشته باشیم. من در عرصه ورزش هیچ تخصصی ندارم و پیشینه من تجارت است و آمادگی این را نداشتم که به عرصه ورزش راه پیدا کنم اما به هواداران قول می‌دهم بدهی‌های باشگاه پرداخت شود تا شرایط سپیدرود در وضعیت بهتری قرار بگیرد.

قاسمی در پایان گفت: باشگاه سپیدرود باید از یک سری بی انضباطی‌ها و مشکلاتی که در سفرهای تیمی وجود دارد رها شود. تیم باید از این دغدغه‌ها بیرون بیاید. من به عنوان مالک در این زمینه‌ها سعی می‌کنم وظیفه خودم را به طور کامل انجام دهم و بقیه مسائل به بازیکنان، کادر فنی، هواداران و دست اندرکاران استان برمی‌گردد که چطور ما را همراهی می‌کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی