امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

تئاتر شهر به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت سیدالشهدا (ع) و یارانش اجرایی ندارد

تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر از روز 17 تا 22 شهریور به دلیل همزمانی با ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع) و یارانش اجرایی نخواهد داشت.
به گزارش خرداد به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر از روز 17 تا  22 شهریور به دلیل همزمانی با ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی اجرایی ندارند. این در حالی است که محوطه بیرونی مجموعه تئاتر شهر در دهه آغازین محرم هرشب میزبان یکی از مجالس تعزیه امام حسین (ع) بوده است.

همچنین بر اساس این گزارش با پایان گرفتن اجرای نمایش های "اسکرین شات" به کارگردانی ندا قربانیان و "شکم" به کارگردانی علیرضا رفیعی در تالار قشقایی، "تصعید" به کارگردانی محمد صاحبی در کارگاه نمایش در پایان هفته گذشته، پس از ایام سوگواری دهه نخست محرم اجراهای "آرش" به کارگردانی گلچهر دامغانی و "رگ" به کارگردانی ایوب آقاخانی در تالار چهارسو، "کریم لوژی" به کارگردانی رضا بهرامی در تالار قشقایی و "ستاره شناس" به کارگردانی اصغر نوری در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهند بود.
برچسب ها: تئاتر شهر ، محرم ، اجرا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی