امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

نورماگومدوف از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد

حبیب نورماگومدوف قهرمان داغستانی روس ها از عنوان قهرمان خود در هنرهای رزمی ترکیبی دفاع کرد.
خرداد؛ حبیب نورماگومدوف قهرمان داغستانی روس ها در سبک وزن مسابقات یو.اف.سی موفق شد با شکست داستین پویریه آمریکایی بار دیگر از عنوان قهرمان خود در هنرهای رزمی ترکیبی دفاع کند.

به گزارش بامداد یکشنبه ایرنا، فینال رقابت های سبک وزن بامداد امروز در ابوظبی امارات متحده عربی در حالی برگزار شد که نورماگومدوف ۳۰ ساله توانست با شگرد همیشگی خود یعنی تسلیم کردن حریفان به قبول شکست، بابره پیروزی برسد.

این ورزشکاران روس در حالی امروز به درون قفس رفت که رمضان قدیروف رئیس جمهوری چچن برای تماشای مسابقه خود را به امارات رسانده بود.
قهرمان این روزهای روسها از آوریل ۲۰۱۸ با پیروزی برابر ال یاکینتو آمریکایی کمربند قهرمانی را بدست آورد و پاییز پارسال نیز با پیروزی مقابل کانر مکگرگور ایرلندی از عنوان قهرمانی خود در آمریکا دفاع کرد.

نورماگومدوف اکنون با ۲۸ پیروزی و بدون شکست در صدر جدول سبک وزن یو.اف.سی جهان قرار دارد.

داستین پویریه آمریکایی هم که چند ماهی به صدر جدول سبک وزن های جهان صعود کرده بود با شکست امروز با ۲۵ پیروزی و شش شکست در جایگاه دوم قرار دارد.

برخی از رسانه ها در روسیه اعلام کرده اند که کانر مک گرگور اعلام کرده تمایل دارد برای جبران شکست خود برابر قهرمان روس ها با او در روسیه مسابقه بدهد.
برچسب ها: نورماگومدوف
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی