امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

شلیک گاز اشک‌آور به معترضان هنگ کنگی از سوی پلیس

سرویس سیاسی خرداد؛پلیس هنگ کنگ بار دیگر با معترضان در این منطقه درگیر شد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، پلیس هنگ کنگ بار دیگر امروز -‌یکشنبه- با معترضان در این منطقه درگیر شد. پلیس برای متفرق کردن جمعیت از گاز اشک‌آور استفاده کرد.

از زمان تصویب قانون استرداد متهمان هنگ کنگ به چین، خیابان‌های این قطب مالی شرق آسیا صحنه درگیری‌ها و تظاهرات گسترده بوده است. این در حالی است که به‌رغم لغو دائمی این قانون از سوی «کری لم»، رئیس اجرایی هنگ کنگ، معترضان همچنان خیابان‌ها را به تصرف خود درمی‌آورند.

معترضان با تخریب پنجره‌ها، سد کردن مسیر رفت‌وآمد خودروها و همچنین تخریب ایستگاه مترو در منطقه تجاری و مرکزی این شهر خواستار جدایی کامل این مستعمره پیشین بریتانیا از چین شدند.

این در حالی است که شماری از معترضان امروز طی شعارهای خود از «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، خواستند تا به آن‌ها برای پیروزی و استقلال از چین کمک کند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی