امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۸۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴

فشار آمریکا بر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی

سرویس سیاسی خرداد؛ نماینده آمریکا در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ادامه فضاسازی دولت ترامپ و رژیم صهیونیستی علیه ایران، تلاش کرد که سرپرست این نهاد بین المللی را تحت فشار قرار دهد.

«لورنس نورمن» خبرنگار ارشد وال استریت ژورنال سه‌شنبه شب گزارش داد که نماینده آمریکا در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بیانیه‌ای تند علیه ایران صادر و تلاش کرد که این آژانس را در با مسائل جاری مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران تحت فشار قرار دهد.

براساس این گزارش، نماینده آمریکا در آژانس بدون توجه به خروج غیرقانونی کشورش از برجام و نادیده گرفتن گزارش‌های بازرسان آژانس درباره پایبندی کامل ایران به این توافق، گفت: «ایران باید فورا همکاری کامل با آژانس را فراهم کند.»

وی افزود: ما با نگرانی بسیار گزارش فصلی اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران را یادآور می‌شویم، به ویژه طرح این موضوع که احتمال طرح مسائل جدید درباره موضوع مربوط به مواد یا فعالیت‌های هسته‌ای اعلام نشده، وجود دارد. همچنین ظاهرا ایران همکاری کامل با آژانس ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی