امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴

دو تک‌آهنگ جدید شاهین آرین بعد از ماه صفر منتشر می‌شود

خواننده پاپ از برگزاری تور کنسرت‌های خود در شهرهای مختلف کشور و همچنین انتشار قطعات و موزیک‌ویدئوهای جدید خبر داد.
به گزارش خرداد به نقل از هنرآنلاین: شاهین آرین خواننده پاپ در گفت‌وگو با خبرنگار هنرآنلاین در مورد جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر در تدارک برگزاری تور کنسرت در تهران و شهرستان‌ها هستم و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، بعد از ایام محرم و صفر این تور حتماً برگزار خواهد شد

آرین که حدود 20 سال است در حوزه موسیقی فعالیت دارد در مورد انتشار آلبوم گفت: در حال حاضر قصد انتشار آلبوم ندارم، اما در ماه‌های گذشته صحبت‌هایی با چند تهیه‌کننده داشتم و به امید خدا پس از توافق با یکی از تهیه‌کننده‌ها، پروژه تولید آلبوم جدید را آغاز خواهم کرد و امیدوارم سال آینده حتماً آلبوم جدیدی را منتشر کنم. ضمن این که فضای بازار موسیقی طوری نیست که تمایل به تولید آلبوم داشته باشم و سعی می‌کنم در این مدت سکوت کنم تا شرایط به روال سابق برگردد.

آرین در پایان در مورد انتشار موزیک ویدئو و تک آهنگ نیز بیان کرد: در حال برنامه‌ریزی برای تولید چند موزیک ویدئو از قطعات قدیمی و نوستالوژیک و همچنین قطعات جدید هستیم و انشاالله پس از ایام محرم و صفر این موزیک ویدئوها منتشر خواهد شد. ضمن اینکه قرار است پس از ایام محرم و صفر نیز حدود دو قطعه نیز به صورت تک‌آهنگ در فضای مجازی منتشر کنم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی