امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۹۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

با ۳۶ تُن بمب جزیره‌ای در عراق را از داعش پاک‌سازی کردیم

خرداد؛ ئتلاف به رهبری آمریکا اعلام کرد که جنگنده‌های ایالات متحده نزدیک به ۴۰ تُن بمب بر جزیره‌ای واقع در رود دجله خالی کردند که اعضای گرهک تروریستی داعش در آن حضور داشتند.

با ۳۶ تُن بمب جزیره‌ای در عراق را از داعش پاک‌سازی کردیم

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، ائتلاف به رهبری آمریکا اعلام کرد که جنگنده‌های ایالات متحده نزدیک به ۴۰ تُن بمب بر جزیره‌ای واقع در رود دجله خالی کردند که اعضای گرهک تروریستنی داعش در آن حضور داشتند. 

این ائتلاف گزارش داد که جنگنده‌های اف-۱۵ و اف-۳۵ در جزیره قانوس در مرکز استان صلاح‌الدین دست به این عملیات زدند. این حمله بخشی از عملیات مشترک نیروهای آمریکا و عراق علیه نیروهای داعش بود که در سال ۲۰۱۷ گزارش شده بود که در این کشور شکست خورده‌اند. 

ویدئوی منتشرشده از سوی ارتش آمریکا نشان می‌دهد که بمباران‌های گسترده‌ای این منطقه را در بر گرفته و قارچ‌های انفجاری بسیاری جزیره را فرا می‌گیرد.      
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

جناحی در کشور جایگاه ولایت فقیه را فراتر از قانون اساسی قرار داده و به دیگران تحمیل می کنند که این را قبول کنند/گر کسی ابراز التزام کند، گفته می‌شود اعتقاد ندارد و اگر ابراز اعتقاد کند، بهانه می‌آورند که التزام ندارد/رهبری نظام همچنان افزایش مشارکت در انتخابات را مهم‌ترین ضامن بقا و امنیت نظام می‌داند/آمده ایم که بمانیم