امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۹۶۶
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲

نماینده عراق: پارلمان اقدامات لازم برای خرید سامانه موشکی اس- ۴۰۰ را اتخاذ می کند

سرویس سیاسی خرداد؛نماینده پارلمان عراق امروز- چهارشنبه- از طرح پارلمان برای اتخاذ اقدام‌های لازم در راستای خرید سامانه موشکی اس- ۴۰۰ از روسیه خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، «علی البعیجی» نماینده ائتلاف «دولت قانون» در پارلمان عراق امروز- چهارشنبه- اعلام کرد که پارلمان برای اتخاذ اقدام‌های لازم در راستای خرید سامانه موشکی اس- ۴۰۰ روسیه تلاش خواهد کرد.

وی در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد: «آمریکا وکیل عراق نیست و دولت عراق آزادی کامل برای خرید سلاح از هر کشوری که بخواهد یا تجهیز به هر سامانه دفاعی را دارد».  

این نماینده عراقی در ادامه افزود: «اعمال فشارهای آمریکا بر عراق را نخواهیم پذیرفت و در  دوره قانونگذاری آینده پیش‌نویس قانونی را برای اخراج نیروهای بیگانه ارائه خواهیم داد و فضای لازم برای اتخاذ اقدا‌م‌های کامل و لازم در راستای مسلح شدن کشور و حمایت از آن دربرابر هر نوع تجاوز خارجی را ایجاد می‌کنیم».

البعیجی گفت: «این اقدام‌ها شامل تأمین نیازهای دولت و وزارت دفاع برای تسهیل روند خرید سامانه موشکی اس- ۴۰۰ روسیه و مقابله با مانع‌تراشی آمریکا در مسیر انجام این معامله می‌شود».

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی