امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۹۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

بولتون در رابطه با ونزوئلا «بسیار تندروی» داشته است

خرداد؛رئیس‌جمهوری آمریکا در واکنش به اخراج مشاور امنیت ملی خود، در بیانیه‌ای اعلام کرد که او با افراد مهم در دولت کنار نمی‌آمد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، امروز -‌چهارشنبه- در واکنش به اخراج «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی خود، در بیانیه‌ای اعلام کرد که او با افراد مهم در دولت کنار نمی‌آمد.

وی همچنین با انتقاد از تاسی بولتون به «مدل لیبی» برای خلع تسلیحات هسته‌ای کره شمالی گفت که این یکی از چندین اشتباه بود که وی به‌عنوان مشاور امنیت ملی آمریکا مرتکب شده بود.

ترامپ گفت که بولتون با پیروی از مدل لیبی و درخواست از کره شمالی برای تحویل بلاعوض تمام تسلیحات خود، «کیم جونگ‌اون»، رهبر این کشور را ناراحت کرده بود.

رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه عنوان کرد که پنج نفر را برای تصدی پست مشاور امنیت ملی در نظر دارد که آن‌ها را بسیار شایسته قلمداد می‌کند.

ترامپ در ادامه افزود که بولتون در رابطه با ونزوئلا «بسیار تندروی» داشته است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به دنبال دیدار با رئیسجمهوری ایران است گفت که برای این دیدار تلاشی نخواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی