امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۱۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰

وزیر ورزش: توانایی تامین امنیت حضور تماشاگران زن در استادیوم‌ها را داریم

خرداد؛ وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه توانایی تامین امنیت حضور تماشاگران زن در استادیوم‌ها را داریم، گفت: با رعایت ملاحظات فرهنگی و شرعی، با حضور بانوان در استادیوم های ورزشی موافق هستیم.

به گزارش خرداد به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر با اشاره به اینکه زیر ساخت های لازم برای حضور بانوان شامل ورودی، معبر، مکان و خدمات ویژه رفاهی به صورت جداگانه در تمام استادیوم های ملی و بزرگ فراهم و آماده شده است،‌ اظهار کرد: با توجه به حضور تماشاگران زن در سالن مسابقات رشته های والیبال، بسکتبال و هندبال، با رعایت تمام ملاحظات شرعی و فرهنگی تماشاگران بیننده مسابقات در رشته های دیگر هستند و با هماهنگی، برنامه ریزی و پیش بینی های لازم صورت گرفته با عوامل انتظامی، امنیتی و وزارت کشور، تماشاگران زن در بازی‌های ملی با استفاده از امکاناتی که برای آن‌ها فراهم شده است حضور پیدا خواهند کرد.

وی درباره امکان حضور تماشاگران زن در بازی‌های لیگ برتر فوتبال، گفت: امیدواریم با مناسب شدن فضای استادیوم های ورزشی و رعایت کامل موازین شرعی و فرهنگی توسط هواداران تیم ها در آینده نیز بتوانیم شرایط حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر را فراهم کنیم و  این موضوع نیازمند بررسی  جامع تر و کامل تر در آینده است. 

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه با حضور بانوان در استادیوم‌های ورزشی موافق است، گفت : وزارتخانه و فدراسیون فوتبال با کمک نیروهای انتظامی و نهاد های مسئول، توانایی تامین شرایط کامل، رفاهی و امنیتی با رعایت ملاحظات شرعی را دارد. 

سلطانی‌فر با اشاره به انعکاس برخی اخبار درباره مغایرت دیدگاه ها در دولت در این خصوص، گفت: در این مورد همراه و هماهنگ هستیم و با رعایت تمامی موازین شرعی و مواردی که حریم و حرمت بانوان تماشاگر را حفظ می کند، امیدواریم اقدامات مقتضی به عمل آید.

وی در پایان ضمن ابراز تاسف و تاثر از درگذشت سحر خدایاری هوادار باشگاه استقلال و ضمن عرض تسلیت و هم دردی با خانواده او، گفت: امیدواریم هیچگاه شاهد تکرار چنین اتفاقات تلخ و ناگواری نباشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای