امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۰۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹

گزینه‌های احتمالی تصدی پست مشاور امنیت ملی آمریکا

خرداد؛منابع آگاه گزارش داده‌اند که فهرست کوتاه رئیس‌جمهوری آمریکا برای تصدی پست مشاور امنیت ملی شامل محافظه‌کارانی است که راتباطی نزدیک با دولت او دارند، از جمله معاون وزیر خارجه این کشور.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه هارآرتص، منابع آگاه گزارش داده‌اند که فهرست کوتاه «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا برای تصدی پست مشاور امنیت ملی شامل محافظه‌کارانی است که راتباطی نزدیک با دولت او دارند، از جمله معاون وزیر خارجه این کشور.

ژنرال بازنشسته «کیث کلوگ»، مشاور امنیت ملی وزیر خارجه آمریکا، از اعضای گروهی است که «برایان هوک»، نماینده این کشور در امور ایران و همچنین «ریک وادل»، معاون مشاور امنیت ملی ملی کاخ سفید در آن قرار دارند.

«لیندزی گراهام»، سناتور جمهوری‌خواه، با اعلام این اسامی عنوان کرد: «این‌ها نام‌هایی هستند که رئیس‌جمهور در اختیار من گذاشته است.»

چند منبع آگاه گزارش دادند که «روبرت اوبراین»، نماینده رئیس‌جمهور در امور گروگان‌ها هم که سابقه حضور طولانی در حلقه‌های جمهوری‌خواهان دارد از گزینه‌های مورد نظر ترامپ است.

این منابع همچنین عنوان کردند که «استیو بیگان»، نماینده آمریکا در امور کره شمالی نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های موردنظر ترامپ باشد.

این در حالی است که شماری از منابع عنوان کردند که «مایک پمپئو»، وزیر خارجه آمریکا، بیشتر تمایل دارد کلوگ به این سمت دست یابد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی