امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

تصویب دستورالعمل تحقیقات برای استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا

خرداد؛کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا قطعنامه‌ای را به تصویب رساند که حاوی دستورالعمل‌هایی درباره تحقیقات لازم برای استیضاح رئیس‌جمهوری ایالات متحده است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا قطعنامه‌ای را به تصویب رساند که حاوی دستورالعمل‌هایی درباره تحقیقات لازم برای استیضاح «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری ایالات متحده، است.

«جرولد نادلر»، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «برخی این فرآیند را بررسی برای استیضاح می‌دانند. برخی هم آن را تحقیقات استیضاح می‌خوانند. میان این دو اصطلاح تفاوتی وجود ندارد و دیگر بحث بر سر اسامی برایم اهمیتی ندارد.»

وی در ادامه گفت: «اما بگذارید یک نکته را مشخص کنم. موضوع تحت بررسی تهدیدی علیه دموکراسی ما است. ما وظیفه داریم در برابر این تهدید بایستیم و چنین هم خواهیم کرد.»
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی