امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸

یمن نیروهای وابسته به ائتلاف سعودی را هدف قرار داد

خرداد؛ یمن با موشک «زلزال یک» عناصر وابسته به ائتلاف سعودی را در جنوب عربستان هدف قرار داد.

به گزارش شبکه خبری المسیره، یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز جمعه چهار فروند موشک زلزال یک به مواضع عناصر وابسته به ائتلاف سعودی در منطقه عسیر شلیک کرد.

نیروهای یمنی روز پنجشنبه نیز یک خودروی زرهی نیروهای دشمن را در منطقه ابواب الحدید منهدم کردند که به کشته و زخمی شدن تمامی سرنشیان آن انجامید.

عربستان و امارات از فروردین سال ۹۴ در قالب ائتلافی از چند کشور غربی  و عربی و با کمک آمریکا، حملات گسترده‌ای را علیه یمن فقیرترین کشور عربی آغاز کردند تا به بهانه بازگرداندن «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور به قدرت، به اهداف و زیادخواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشانند.

بر اثر این تجاوز تاکنون بیش از یکصد هزار یمنی کشته شده و بر اساس گزارش سازمان ملل قطحی در این کشور به بزرگ ترین فاجعه انسانی در جهان تبدیل شده است.
برچسب ها: یمن ، ائتلاف سعودی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی