امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۳۴۰
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱

ترامپ نباید فرصت گفت‌وگو با ایران را از دست بدهد

خرداد؛رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا دیپلماسی با مقام‌های ایرانی را تنها راه حل خروج از وضعیت فعلی در تنش تهران و واشنگتن عنوان کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از هیل، «آدام شف»، رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به حمله پهپادی نیروهای یمنی به تأسیسات نفتی عربستان سعودی عنوان کرد: دیپلماسی با ایران تنها راه خروج از وضعیت فعلی در روابط پرتنش تهران و واشنگتن پس از حمله پهپادی اخیر یمن به تاسیسات نفتی عربستان است.

وی با طرح ادعای بی اساس دست داشتن ایران در حمله اخیر یمن به عربستان مدعی شد که دانش ایرانی‌ها در این حمله نقش داشته و خروج آمریکا از برجام باعث شده تا ایران برای جدا کردن ما از متحدانمان به این روش تنش‌زا روی بیاورد.

شف با بیان اینکه ترامپ نباید توافقی که ایران به آن پایبند بود خارج می‌شد، گفت:  رئیس‌جمهور باید وارد دیپلماسی شود و نباید فرصت گفت‌وگو با ایران را از دست بدهد.

برچسب ها: ترامپ ، آدام شف ، ایران
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی