امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳

انتظار داریم ائتلافی علیه حمله به تاسیسات نفتی عربستان تشکل شود

خرداد؛وزیر انرژی آمریکا گفت که هنوز اظهارنظر درباره این‌که آیا آمریکا از ذخیره اضطراری نفتی‌اش پس از حمله پهپادی به تاسیسات نفتی آرامکو بهره می‌برد زود است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «ریک پری»، وزیر انرژی آمریکا، امروز -‌دوشنبه- گفت که هنوز اظهارنظر درباره این‌که آیا آمریکا از ذخیره اضطراری نفتی‌اش پس از حمله پهپادی به تاسیسات نفتی آرامکو بهره می‌برد زود است.

وی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی سی‌ان‌بی‌سی گفت: «هنوز نمی‌توان گفت که آیا لازم است ذخایر نفتی خود را روانه بازار کنیم یا نه. پیش از هر اقدامی باید دریابیم که تاسیسات آرامکو تا چه زمانی از بازار خارج خواهد بود.»

پری در ادامه عنوان کرد که کشورهای عضو آژانس بین‌المللی انرژی، از جمله ایالات متحده، بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون بشکه نفت ذخیره دارند. او همچنین عنوان کرد که انتظار دارد ائتلافی از کشورها در واکنش به این حمله گرد هم آیند، اما جزئیات بیشتری در این رابطه ارائه نداد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی