امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸

حادثه آرامکو به دیپلماسی پاریس برای تنش‌زدایی میان آمریکا و ایران ضربه می‌زند

خرداد؛دیپلمات‌های فرانسوی اعلام کردند که حمله به تاسیسات نفتی عربستان می‌تواند به دیپلماسی پاریس در جهت جلوگیری از تنش میان آمریکا و ایران ضربه بزند.

به گزارش ایلنا به نقل از جروزالم پست، دیپلمات‌های فرانسوی اعلام کردند که حمله به تاسیسات نفتی عربستان می‌تواند به دیپلماسی پاریس در جهت جلوگیری از تنش میان آمریکا و ایران ضربه بزند. این دیپلمات‌ها پس از گفت‌وگوی نماینده ماکرون ارشد ماکرون با عربستان سعودی این سخنان را بر زبان آوردند.

این مقام‌ها عنوان کردند که فرانسه تلاش دارد خاستگاه حمله روز شنبه به تاسیسات آرامکو را مشخص کند و همچنان تلاش دارد از تنش‌ها در خلیج فارس بکاهد.

این در حالی است که وزیر خارجه فرانسه پیشتر گفت که پاریس هیچ ادله‌ای دال بر این‌که پهپادهای استفاده‌شده در حمله به تاسیسات نفتی عربستان از کجا آمده‌اند، در دست ندارد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی