امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۶۳۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹

دبیر کل کمیته ملی المپیک: نامه تعلیق جودو هنوز بدستمان نرسیده است

خرداد؛سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک گفت: نامه رسمی تعلیق جودو به کمیته ملی المپیک هنوز ارسال نشده است اما داریم موضوع را بررسی می کنیم.

 به گزارش خرداد، ساعاتی پیش فدراسیون جهانی جودو با صدور بیانیه ای فدراسیون جودوی ایران را تعلیق کرد و البته ایران به مدت 21 روز فرصت دارد که به دادگاه عالی ورزش اعتراض کند.البته هنوز فدراسیون جهانی جودو نامه رسمی تعلیق جودو را به کمیته ملی المپیک ارسال نکرده از این رو مسئولان کمیته ملی المپیک هم فعلا اظهار نظری نسبت به این اتفاق نداشته‌اند.

 کیکاووس سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک در گفتگو با ایسنا در مورد تعلیق جودو ی ایران گفت: هوز نامه رسمی در مورد تعلیق جودوی ایران به کمیته ملی المپیک ارسال نشده است و از طریق رسانه ها از این موضوع مطلع شدیم از این رو نمی‌توانیم اظهار نظر رسمی داشته باشیم. اما در حال بررسی موضوع هستیم.

سعیدی در پاسخ به این پرسش که با آرش میراسماعیلی در مورد تعلیق جودو صحبتی داشته است یا خیر گفت: آقای میر اسماعیلی هنوز تماسی با من نداشته است.

منبع:ایسنا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی