امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۷۴۶
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

آژانس باید در قبال ایران رویکردی بی‌طرفانه داشته باشد

خرداد؛یکی از چهار نامزد مدیرکلی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با تاکید بر این‌که این نهاد باید از اعتبار خود حمایت کند، گفت که آژانس باید در برابر ایران رویکرد بی‌طرفانه داشته باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از د نشنال، «رافائل ماریانو گروسی» نماینده آرژانتین در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و یکی از نامزدهای جانشینی «یوکیا آمانو» مدیرکل سابق این نهاد با تاکید بر لزوم اتخاذ رویکرد بی‌طرفانه در قبال مساله هسته‌ای ایران، گفت که تلاش‌ خواهد کرد در موضع‌گیری در برابر تهران، با هرگونه انحرافی مقابله کند.

وی افزود که رویکرد آژانس در قبال این مساله تا کنون رضایت‌بخش بوده است.

گروسی با بیان این‌که آژانس ابزاری هوشمند برای شفافیت‌سازی است، گفت که اگر انتخاب شوم خود را موظف به تعامل با ایران می‌‌دانم.

وی با اشاره به تصمیم ایران برای کاهش تعهدات برجامی خود گفت: «بیانیه‌های صادر شده توسط ایران روشن هستند و آژانس باید هرچه می‌بیند و در محل مورد بررسی قرار می‌دهد، گزارش کند».
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی