امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۹۳۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶

تاج: خانواده‌ها در دیدار ایران و کامبوج به ورزشگاه می‌آیند

خرداد؛ رییس فدراسیون فوتبال ایران گفت:‌ خانواده‌ها برای دیدار ۲ تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج به ورزشگاه می‌آیند و امیدوارم هواداران به گونه‌ای رفتار کنند تا این امتیاز از بین نرود.

«مهدی تاج» امروز یکشنبه پیش از شهرآورد ۹۱ بین ۲ تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی افزود: امیدوارم هواداران به گونه‌ای رفتار کنند که حضور زنان در ورزشگاه ادامه‌دار شود.

وی درباره اینکه تعدادی از هواداران ۲ تیم سرخآبی به دلیل نداشتن بلیت اجازه حضور در داخل ورزشگاه را ندارند، گفت: به هر حال حرفه‌ای‌سازی تبعات دارد و مشخص بود که فروش بلیت الکترونیک ممکن بود سبب شود عده‌ای پشت در بمانند.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به حضور «مارک ویلموتس» سرمربی تیم ملی در شهرآورد امروز پایتخت اظهار داشت: به زودی مطالبات ویلموتس هم پرداخت می‌شود تا مشکلات مالی بین فدراسیون و سرمربی تیم ملی نیز حل شود.

تاج ابراز امیدواری کرد که بازی خوبی از هر ۲ تیم استقلال و پرسپولیس بودن حاشیه دیده شود.

شهرآورد نود و یک از ساعت ۱۶ امروز یکشنبه به میزبانی استقلال با قضاوت «موعود بنیادی‌فر»  آغاز می‌شود.

 
 

برچسب ها: مهدی تاج ، کامبوج
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی