امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۲۹۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

کابوس شبانه ویلاهای چالوس!


خرداد: جانشین انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند سارقان باغ و ویلا‌های جاده چالوس با اعتراف به ۴۰ سرقت خبر داد.

 سردار "سید جعفر حسینی" از دستگیری اعضای باند سارقان باغ و ویلا‌های جاده چالوس با اعتراف به ۴۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده سرقت ویلا در جاده چالوس، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان پس از شناسایی ویلا‌های خالی از سکنه به وسیله یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ وارد ویلا شده و اقدام به سرقت می‌کنند.

این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی ۳ نفر از سارقان در شهرستان شهریار شده و با دریافت نیابت قضائی موفق به دستگیری نامبردگان در مخفیگاهشان شدند.

سردار حسینی اظهار کرد: متهمان در بازجویی‌های تکمیلی کارآگاهان، به ۴۰ فقره سرقت از باغ‌ها و ویلا‌های جاده چالوس و فروش اموال سرقتی به ۲ نفر مالخر اعتراف کردند.

وی با بیان این که مالخران اموال مسروقه در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند تصریح کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.
برچسب ها: البرز ، حوادث ، سرقت ، پلیس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی