امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۳۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

در خانه اجاره‌ای گادوین منشا چه چیز‌هایی پیدا شد؟

خرداد؛ ظاهراً در خانه اجاره‌ای منشا وسایلی پیدا شده که با شرایط زندگی یک فوتبالیست حرفه‌ای هیچ همخوانی نداشته است.

 پیرو انتشار مطالبی درباره وضعیت آپارتمانی که در طول نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم در اختیار گادوین منشا بود اخبار ضد و نقیضی از سوی این بازیکن و علی خطیر معاون ورزشی سابق باشگاه در رسانه‌ها منتشر شد که دقیقاً مشخص نمی‌کرد در آن آپارتمان چه اتفاقاتی رخ داده است!

پیگیری‌ها در این باره و صحبت با تعدادی از افراد آگاه مشخص کرد اوضاع آپارتمان پس از خروج مهاجم نیجریه‌ای استقلال به گونه‌ای بوده که مالک آپارتمان ودیعه ۶۰۰ میلیون ریالی اش بابت اجاره این آپارتمان را به باشگاه استقلال پس نداده و مدعی شده این پول را بابت خسارتی که به وسایل خانه اش اعم از کفپوش و سایر لوازم خورده پس نمی‌دهد.

یکی از افراد آگاه در باشگاه استقلال در این باره به همکار ما گفت: مالک این آپارتمان خانمی بوده که چند ماه پس از ازدواجش بنا به دلایلی از جمله مشکلات مالی مجبور شده آپارتمانش را با وسایل جدیدی که برای زندگی اش تهیه کرده بود به صورت مُبله اجاره بدهد. این خانم پیش از اجاره خانه تأکید کرده خانه را با وسایلش به همان شکلی که تحویل داده تحویل خواهد گرفت.

در این باره از نزدیکان علی خطیر شنیدیم او روزی که برای پس گرفتن خانه به آپارتمان رفته با وضعیتی مواجه شده که با روز اول بسیار متفاوت بوده است! او حتی مدعی شده برای اینکه بدانید شرایط آپارتمان به چه ترتیب تغییر کرده می‌توانید از سجاد آقایی، شاهین طاهرخانی و محمد بلبلی سؤال بپرسید که یک هفته تا ۱۰ روز پس از خروج منشا از آن آپارتمان، برای زندگی به آنجا نقل مکان کردند.

شواهد حاکی از آن است ظاهراً در خانه اجاره‌ای وسایلی پیدا شده که با شرایط زندگی یک فوتبالیست حرفه‌ای هیچ همخوانی نداشته است!

گفته می‌شود مسئول روابط عمومی باشگاه استقلال نیز برای اثبات وضعیت بد آپارتمان، از وسایل و شرایط آنجا عکسبرداری کرده که در حال حاضر همه تصاویر در اختیار باشگاه استقلال است و ثابت می‌کند آپارتمان در شرایطی متفاوت با آنچه به منشا تحویل داده شده، پس گرفته شده است!

گفته می‌شود باشگاه استقلال علاوه بر مبلغ دلاری که به منشا پرداخت کرد و اجاره ماهانه‌ای که به حساب صاحبخانه واریز می‌شد، به دلیل خسارت‌هایی که به آپارتمان وارد شده ۶۰ میلیون تومان دیگر هم متضرر شده که این بخش از پول مربوط به بیت‌المال و بودجه باشگاه است.

برچسب ها: گادوین منشا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی