امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۳۸۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹

طرح پیشنهاد بریتانیا برای برگزیت نقاط مثبتی دارد، اما باید روی آن کار کرد

خرداد؛رئیس کمیسیون اروپا گفت که پیشنهادهایی که بریتانیا برای خروج از اتحادیه اروپا ارائه کرده است «نقاط مثبتی» دارد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «ژان-کلود یونکر»، رئیس کمیسیون اروپا، گفت که پیشنهادهایی که بریتانیا امروز -‌چهارشنبه- برای خروج از اتحادیه اروپا ارائه کرده است «نقاط مثبتی» دارد، اما هنوز «مشکلاتی در آن هست که نیاز هست در روزهای آینده بر روی آن کار کرد.» این خبر را کمیسیون اروپا طی بیانیه‌ای اعلام کرد.

یونکر در تماس تلفنی با «بوریس جانسون»، نخست‌وزیر بریتانیا، گفت که مقام‌های اتحادیه اروپا متن پیشنهادهای این کشور را در چارچوب «ضوابط» این بلوک بررسی خواهند کرد. یونکر طی این تماس تلفنی از تعهد جانسون برای پیشبرد گفت‌وگو پیش از برگزاری اجلاس شورای اروپا در ماه جاری میلادی و رسیدن به توافق تقدیر کرد.

در بیانیه کمیسیون اروپا آمده است: «با این حال، یونکر عنوان کرد که همچنان در این طرح مشکلاتی وجود دارد که باید در روزهای آینده روی آن کار کرد، به‌ویژه در رابطه با طرح پشتیبان ایرلند.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی