امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۳۹۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹

تلاش نتانیاهو برای برگزاری انتخابات ریاست لیکود

خرداد؛در سایه احتمال برگزاری انتخابات سوم کنست، حزب لیکود خود را برای برگزاری انتخابات داخلی آماده می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی وفا، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس حزب لیکود در تلاش است تا طی هفته های آتی انتخابات داخلی را برای تصدی ریاست این حزب و جلوگیری از هرگونه "شورش داخلی" در سایه اتهامات فساد علیه وی برگزار کند.

در همین راستا، گدعون ساعر، عضو کنست از حزب لیکود در توئیتی عنوان کرد: "من آماده‌ام" که منظور او آماده شدن برای انتخابات داخلی لیکود و رقابت بر سر تصدی ریاست این حزب است.

نتانیاهو امیدوار است انتخاب دوباره وی به عنوان رهبر لیکود موجب شود تا کسی جایگاه او را در این حزب تهدید نکند.

برخی منابع در لیکود گفته‌اند که هدف از این اقدام نتانیاهو، از بین بردن توهم برخی احزاب دیگر جهت شورش و تنش در داخل لیکود است که همین مساله هم موجب شده تا این احزاب از پیوستن به دولت وحدت تحت نخست وزیری نتانیاهو خودداری کنند.

بنی گانتس، رهبر ائتلاف آبی سفید قبل از آغاز به کار بیست و دومین دوره کنست رژیم صهیونیستی اعلام کرد که فرصت دست‌یابی به توافق با لیکود هنوز از بین نرفته است.

در همین حال، نتانیاهو و لیبرمن امروز با هم دیدار کردند اما این دیدار هم نتیجه‌ای در پی نداشت.

به دنبال آن، فعالان لیکود اعلام کردند که تصمیم دارند اختیار تعیین نخست وزیر را دوباره به رووین ریولین، رئیس رژیم صهیونیستی بازگردانند.
برچسب ها: نتانیاهو ، لیکود
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی