امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۳۹۸۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳

اگر پیشنهادهای بریتانیا نهایی است، خبری از توافق نخواهد بود

خرداد؛وزیر خارجه ایرلند اعلام کرد که چنانچه پیشنهادهای اخیر بریتانیا برای برگزیت نهایی هستند، خبری از توافق نخواهد بود.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «سیمون کاونی»، وزیر خارجه ایرلند، امروز -‌پنج‌شنبه- اعلام کرد که چنانچه پیشنهادهای اخیر بریتانیا برای برگزیت نهایی هستند، خبری از توافق نخواهد بود و این کشور بدون توافق از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد.

«بوریس جانسون»، نخست‌وزیر بریتانیا، روز گذشته پیشنهادهایی را برای توافق با اتحادیه اروپا بر سر برگزیت اعلام کرد که طی آن برنامه‌ای برای طرح پشتیبان ایرلند مدون شده بود.

کانوی در جمع نمایندگان پارلمان گفت: «ارزیابی من است که بوریس جانسون می‌خواهد به توافق برسد و اقدام روز گذشته این کشور در راستای رسیدن به این مهم بود. اما... اگر آنچه ارائه شده، آخرین پیشنهاد بریتانیا است، خبری از توافق نخواهد بود.»

وی در ادامه عنوان کرد: «مشکلاتی بنیادی در این پیشنهاد وجود دارد، اما به گمان من می‌توان دید که پیشرفت‌هایی در جهت رسیدن به دیگر اصول توافق صورت گرفته است.»
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی