امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۴۴۷۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲

یورش شهرک نشینان صهیونیستی به مسجد الاقصی

خرداد؛ شهرک نشینان تندروی صهیونیستی به بهانه اعیاد یهودی به داخل مسجد الاقصی در شهر قدس شریف یورش بردند.

حدود ۲۰۰ صهیونیست از ساعات اولیه صبح امروز – سه شنبه-  تحت حمایت پلیس رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی سرازیر شدند.

وزارت اوقاف فلسطین اعلام کرد، افسران پلیس رژیم اشغالگر بانوان را از منطقه باب الرحمه بیرون کردند در حالی که به شهرک نشینان اجازه می دادند آیین تلمودی خود را انجام دهند.

افزایش موارد یورش شهرک نشینان به مسجد الاقصی ناشی از  فراخوان گسترده جمعیت های مختلف صهیونیستی به مناسبت عید "غفران" یهودی است.

خالد ابو عرفه وزیر سابق امور قدس تاکید کرد این تهاجم گسترده از طرف صهیونیست ها به مسجد الاقصی برای نیروهای اشغالگر بسیار حائز اهمیت است و هدف آن تسلط کامل بر شهر قدس از طریق گروههای مختلف شهرک نشین صهیونیست است که توسط دستگاه های امنیتی رژیم اشغالگر حمایت می شوند.

ابو عرفه تاکید کرد ؛ نیروهای رژیم اشغالگر تلاش می کنند با تهاجم گسترده به مسجد الاقصی از این مرحله که کشورهای عربی در ضعف کامل به سر می برند، بهره برداری کنند و تا حد امکان یهودی سازی و تسلط کامل خود را بر این شهر مقدس گسترش دهند.

وی با تاکید بر لزوم جلوگیری از چنین حملاتی گفت،باید  روند خطرناک یهودی سازی قدس که اشغالگران به تحقق آن امید بسته اند، شکسته شود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی