امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۴۵۰۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸

مقاومت وکیل شخصی ترامپ در برابر کنگره آمریکا

خرداد؛وکیل شخصی دونالد ترامپ، امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد قصد ارائه شهادت و اطلاعات مرتبط با پیشبرد استیضاح رئیس‌جمهور را ندارد.

به گزارش ایسنا به نقل از واشنگتن‌پست، رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ و شهردار سابق نیویورک، طی اظهارات خود گفته است: "تا زمانی که کنگره [به استیضاح ترامپ] رای ندهد و آدام شف برکنار نگردد، در این کمیته شهادت نخواهم داد".

سناتور لیندسی گراهام، رئیس کمیته قضایی سنای آمریکا، پیش‌تر از جولیانی دعوت کرد تا به ارائه شهادت در کمیته مجلس نمایندگان بپردازد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، به تازگی پس از تماس تلفنی‌اش با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، هدف حمله از سوی دموکرات‌های آمریکا قرار گرفت و روند رسمی استیضاح او آغاز شد. او در مکالمه مذکور، زلنسکی را تحت فشار گذاشته بود تا در خصوص پیشینه جو بایدن (نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا) و پسرش تحقیق کند.

جولیانی، از سوی ترامپ مسئول پیگیری تحقیقات دولت اوکراین درخصوص جو بایدن شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی