امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۴۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

پاکستان: سفر عمران خان به ایران در دستور کار است

خرداد؛ سخنگوی وزارت امورخارجه پاکستان روز پنجشنبه تایید کرد که سفرهای آتی «عمران خان» نخست وزیر این کشور به جمهوری اسلامی ایران و عربستان در دستور کار قرار دارد.

«محمد فیصل» در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران در اسلام آباد، بدون اشاره به جزئیات در این زمینه، افزود: اطلاعات مربوط به سفرهای آتی نخست وزیر پاکستان به ایران و عربستان همزمان با نهایی شدن آن، اعلام خواهد شد.

روزنامه پاکستانی «اکسپرس تریبیون» امروز (پنجشنبه) به نقل از یک مقام وزارت امورخارجه این کشور (بدون ذکر نام) نوشت: هدف از سفر عمران خان به ایران و عربستان برای هموار شدن مسیر بهبود روابط میان دو کشور و جلوگیری از تشدید تنش‌ها در منطقه است.

نخست وزیر پاکستان پیشتر در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با ابراز نگرانی از تشدید تنش‌ها در منطقه گفته بود که مصمم به ایفای نقش میانجیگری برای کاهش تنش ها در منطقه است.

نخست وزیر پاکستان اول اردیبهشت ماه گذشته سال جاری  به ایران سفر کرد. وی همچنین در قامت نخست وزیر تاکنون پنج مرتبه به عربستان سفر کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی