امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۴۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹

سوریه: اظهارات اردوغان از سوی یک رژیم مرتکب کشتار مطرح می‌شود

خرداد؛یک منبع در وزارت خارجه سوریه اظهارات امروز (پنج‌شنبه) رئیس جمهوری ترکیه را برگرفته از حاکمیتی دانست که دستانش آلوده به کشتار است.

به گزارش خرداد، این منبع در گفت‌وگو با خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) اظهار کرد: اظهارات رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه مبنی بر تمایلش به حمایت از مردم سوریه و حقوق آنها تنها از سوی شخصی مطرح می‌شود که از واقعیت به دور است.

این منبع تاکید کرد: سوریه در هر منطقه‌ای از خاک خود با حمله ظالمانه ترکیه به شکل‌های مختلف و با تمامی ابزارها و راه‌های مجاز مقابله خواهد کرد.

وی افزود: اظهارات امروز اردوغان جنایتکار و ابراز نگرانی‌اش درباره مردم سوریه و حمایت از آنها و حقوقشان در شرایطی که عملیاتی را علیه ساکنان غیرنظامی در شمال سوریه به بهانه مبارزه با تروریسم آغاز کرده، تنها از سوی حاکمیتی مطرح می‌شود که مرتکب کشتارها شده و روی هر بندی می‌رقصد و شعارهای انسانی می‌دهد در حالی که از این شعارها بسیار دور است.

منبع:ایسنا
برچسب ها: سوریه ، اردوغان ، کشتار
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی