امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۴۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰

ایران 14 - کامبوج صفر/ مقدم بانوان گلباران شد

خرداد؛تیم ملی کشورمان در دومین دیدار از مرحله مقدماتی جام جهانی به مصاف کامبوج رفت و به برتری پرگل رسید.

به گزارش خرداد، تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین دیدار خود در چهارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های 2023 چین از ساعت 17 امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف کامبوج رفت و با نتیجه پرگل 14 بر صفر به برتری رسید.

این نخستین دیدار در سطح ملی بود که هواداران فوتبالدوست خانم نیز قادر به حضور در ورزشگاه و حمایت از تیم ملی ایران بودند.

آنها از ساعاتی قبل از بازی و در حالی که هیچ هوادار دیگری در ورزشگاه نبود، روی سکوها حاضر بودند و با تشویق های بی امان خود تیم ملی را تشویق کردند.

 

داور: پرنجال بنرجی

کمک اول: آسیت کومار سرکار/ کمک دوم: تونی جوزف لویس

داور چهارم: سریکریشنا کویمباتور/ ناظر داوری: خالد ناصر ال هینال از عمان /نماینده مسابقه: جرگال سوفباتار از مغولستان

 

ترکیب ایران:

علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، میلاد محمدی، احمد نوراللهی، مرتضی پورعلی‌گنجی، کریم انصاری‌فرد، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی طارمی، سردار آزمون ( 47 مسعود شجاعی)، محمد محبی (73 مهرداد محمدی) و رامین رضاییان.

 

ترکیب تیم ملی کامبوج:

کئو سوکسل، چنک منز، اوک سوان، سارا کریا، سوی ویسال، آورن چان پولین، کوچ سوکومپیک، سوس ساهانا، سات روسیب، مانی یودوم، کئو سوک پنگ

 

دقایق حساس بازی:

 

دقیقه 88 (ایران 14 - کامبوج صفر/ کریم انصاری فرد): پاس طارمی در محوطه جریمه و ضربه کریم انصاری‌فرد که باعث به ثمر رسیدن گل چهاردهم ایران شد.

دقیقه 84 (ایران 13 - کامبوج صفر/ مهرداد محمدی): تغییر مسیر مهرداد محمدی و شوت پای چپ این بازیکن، ایران را به گل سیزدهم رساند.

دقیقه 82: شوت پرقدرت محمد حسین کنعانی زادگان با واکنش خوب سنگربان کامبوج راهی کرنر شد.

دقیقه 74: ضربه مهرداد محمدی با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 68: مهدی طارمی در محوطه جریمه توپ را از بین پاهای مدافع کامبوج عبور داد، اما توپ او بلاک شد و به کرنر رفت.

دقیقه 67 (ایران 12 - کامبوج صفر/ محمد محبی): سانتر میلاد محمدی و ضربه سر محبی ایران را به گل دوازدهم رساند تا این بازیکن جوان در اولین بازی ملی خود دو گل بزند.

دقیقه 65 (ایران 11 - کامبوج صفر/ محمد محبی): روی خط محوطه جریمه، محبی صاحب توپ شد و با یک چرخش و یک ضربه محکم، گل یازدهم را زد.

دقیقه 61 (ایران 10 - کامبوج صفر/ کریم انصاری‌فر): ارسال کرنر مسعود شجاعی و ضربه سر مرتضی پورعلی گنجی در دهانه دروازه به کریم انصاری فرد رسید و این بازیکن تعداد گل های ایران را دو رقمی کرد.

دقیقه 59: سانتر میلاد محمدی در فضای خالی بین مدافعان کامبوج به کریم انصاری فرد رسید، اما ضربه سر محکم او توسط سنگربان کامبوج دفع شد.

دقیقه 54 (ایران 9 - کامبوج صفر/ مهدی طارمی): در ادامه روند طوفانی تیم ملی ایران، طارمی با پاس خوب کریم انصاری فرد و یک ضربه چیپ گل نهم را زد.

دقیقه 53: پاس عمقی بسیار زیبا سردار آزمون در پشت مدافعان کامبوج به طارمی رسید، اما ضربه او توسط سنگربان کامبوج مهار شد.

دقیقه 48 (ایران 8 - کامبوج صفر/ کریم انصاری‌فر): سانتر میلاد محمدی از جناح راست خط دفاعی کامبوج به کریم انصاری فرد رسید و او نیز پس یک حرکت انفرادی زیبا و یک شوت، گل هشتم را زد.

دقیقه 47: علیرضا بیرانوند روی مهاجم کامبوج مرتکب خطای پنالتی شد، اما سنگربان تیم ملی کشورمان پنالتی را مهار کرد.

 

دقیقه 44 (ایران 7 - کامبوج صفر/ سردار آزمون): روی پاس عرضی مهدی طارمی، سردار آزمون در ریباند موفق شد گل هفتم ایران و سوم خود را به ثمر برساند.

دقیقه 37 (ایران 6 - کامبوج صفر/ کریم انصاری‌فر): با دادن پاس رو به عقب و برداشتن این توپ توسط دروازه‌بان تیم ملی کامبوج، ایران صاحب یک خطای غیر مستقیم در محوطه جریمه شد و کریم انصاری فرد نیز به آسانی گل ششم را به ثمر رساند.

دقیقه 35 (ایران 5 - کامبوج صفر/ سردار آزمون): ارسال میلاد محمدی از چپ روی غفلت مدافعان کامبوج با ضربه سردار آزمون تبدیل به گل پنجم ایران شد.

دقیقه 21 (ایران یک - کامبوج صفر/ مهدی طارمی): ضربه ایستگاهی حاج صفی بعد از برخورد به دیرک دروازه در راست به رضائیان رسبد تا این بازیکن در شلوغی محوطه جریمه طارمی را صاحب فرصت کند و شوت او گل چهارم ایران را در پی داشت.

دقیقه 17 (ایران 3 - کامبوج صفر/ کنعانی‌زادگان): شوت محبی از پشت محوطه جریمه بعد از برخورد با گلر راهی کرنر شد که این کرنر با ضربه کنعانی زادگان به گل سوم تبدیل شد.

دقیقه 15: ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه کامبوج از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 11 (ایران 2 - کامبوج صفر/ سردار آزمون): ارسال رامین رضائیان از راست با فرصت طلبی سردار آزمون بعد از ضربه نیمه کاره محبی مقابل دروازه کامبوج  و شوتزنی این بازیکن همراه شد تا ایران گل دوم را به ثمر برساند.

دقیقه 7: فشار روی دروازه کامبوج از سوی بازیکنان تیم ملی ایران با ارسال بلند محبی همراه بود که گلر کامبوج زودتر از طارمی اقدام به گرفتن توپ کرد.

دقیقه 4 (ایران یک - کامبوج صفر/ احمد نوراللهی): روی غفلت مدافعان کامبوج و کار تیمی بازیکنان ایران، احمد نوراللهی موفق شد دروازه حریف را با شوت از پشت محوطه جریمه  باز کند.
برچسب ها: ایران ، کامبوج ، فوتبال
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی