امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰

تکذیب انفجار در کربلا و تایید وقوع آن در جنوب بغداد

خرداد؛ نهادهای امنیتی عراق شایعات مربوط به وقوع انفجار تروریستی در کربلای معلا را بشدت تکذیب و نسبت به نشر اکاذیب در مورد زیارت اربعین حسینی (ع) هشدار دادند.

پلیس کربلا در اطلاعیه ای شایعات منتشر شده در خصوص انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در کربلا را بشدت تکذیب کرد و گفت که با کسانی که قصد مخدوش کردن فضای اربعینی را دارند با مشت آهنین برخورد خواهد شد. 

در خبری دیگر سخنگوی وزارت کشور عراق تایید کرد که یک انفجار در مرکز خنثی سازی بمب ها و بسته های انفجاری در منطقه الجعاره در شهرستان المدائن در جنوب شرق بغداد پایتخت عراق، ۱۲ نیروی پلیس از جمله یک افسر را زخمی کرد.

سرتیپ "سعد معن" گفت که تحقیق درباره علت این حادثه آغاز  شده است.

در چند ماه گذشته موارد متعددی از انفجارهای مشکوک در انبارهای مهمات الحشد الشعبی عراق رخ داد که بعدا - بر اساس گزارش منابع عراقی - مشخص شد کار رژیم صهیونیستی و با اطلاع و یا حتی همکاری نیروهای آمریکایی مستقر در عراق رخ داده است. 

پس از بحث و جدال بسیار، سرانجام گزارش رسمی دفتر نخست وزیری تایید کرده که این حملات کار  رژیم صهیونیستی بده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی