امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

هشدار رئیس اقلیم کردستان عراق به دولت ترکیه درباره حمله به سوریه

خرداد؛رئیس اقلیم کردستان عراق در پیامی به دولت ترکیه درباره عملیات نظامی این کشور علیه کردها در شمال سوریه هشدار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، یک منبع سیاسی کرد در سخنانی فاش کرد که نیچروان بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق در پیامی به دولت ترکیه درباره حمله به شمال سوریه و پیامدهای آن هشدار داده است.

طبق گفته منبع مذکور، بارزانی در این پیام به دولت ترکیه هشدار داده است که تداوم حمله به شمال سوریه می‌تواند منافع اقتصادی آنکارا در داخل اقلیم را به خطر بیندازد.

این منبع در ادامه تصریح کرد: حمله ترکیه به شمال سوریه عکس‌العمل مردم خشمگین کرد را به همراه خواهد داشت و می‌تواند بر روابط میان اقلیم کردستان عراق و آنکارا به دلیل نارضایتی از ادامه این حمله تاثیر گذارد.

این منبع کرد همچنین افزود: این پیام به دنبال فشاری که حمله ترکیه برای بارزانی ایجاد کرده برای دولت این کشور ارسال شده است، به ویژه اینکه رئیس اقلیم کردستان عراق روابط خوبی را با آنکارا مبتنی بر منافع و روابط اقتصادی دارد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی