امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۱۰۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

واعظی: قطاری که در حال حرکت باشد را سنگ می‌زنند/ گاهی باید پوست آدم کلفت باشد

خرداد؛ رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره هجمه‌هایی که به وی می‌شود، گفت: قطار ایستاده را که سنگ نمی‌زنند ، به قطار در حال حرکت سنگ‌پرانی می‌کنند. زمانی که در این منصب‌های قرار می‌گیرید باید مقداری هم پوست کلفت باشید.

سید محمود واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا،‌ درباره این‌که چرا این روزها هجمه به رئیس دفتر رئیس‌جمهور بسیار زیاد است، گفت: طبیعی است، بالاخره جایگاه ما جایگاهی است که چنین مطالبی در موردش عنوان می‌شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور ادامه داد: هنگامی که برای یک موضوعی افرادی پیشنهاد شوند، گروه تحقیقی داریم که این افراد را مورد ارزیابی قرار می‌دهند که نهایتا از میان آن‌ها یک نفر با توجه به صلاحیتی که دارد و به حق انتخاب می‌شود.

وی افزود: آن افرادی که انتخاب نشده‌اند تصور می‌کنند که ما با آن‌ها دشمن هستیم و مطالبی بیان می‌شود.

واعظی گفت: نمونه این رفتار و کارها را در مناقصه‌ها می‌توانید مشاهده کنید یک دستگاهی مناقصه برگزار می‌کند یک شرکت برنده می‌شود و چندین شرکت دیگر بازنده می‌شوند، در این حالت می‌شنوید که شرکت‌های بازنده می‌گویند که کارفرما تبانی کرده است.

وی تاکید کرد: به هر حال زمانی که در این منصب‌های قرار می‌گیرید باید مقداری هم پوست کلفت باشید.

واعظی درباره اینکه هیچ‌گاه تا این حد در هیچ دولتی شاهد نبودیم که رئیس دفتر رئیس‌جمهور تا این حد مورد انتقاد قرار گیرد، بیان کرد: قطار ایستاده را که سنگ نمی‌زنند، به قطار در حال حرکت سنگ‌پرانی می‌کنند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی