امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۱۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

وام ازدواج فرزندان بازنشستگان آبان‌ماه پرداخت می‌شود

خرداد؛ صندوق بازنشستگی اعلام کرد: وام ازدواج ۲۰ میلیون تومانی برای هزارو ۵۰۰ نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری آبان ماه امسال پرداخت می‌شود.

به گزارش روز سه شنبه بازنشستگی کشوری، وام ازدواج مرحله دوم فرزندان بازنشستگان این صندوق که ثبت نام اینترنتی آن تیرماه امسال انجام شده بود، در مرحله تامین اعتبار و همچنین بررسی اسناد ارسالی از سوی متقاضیان در مدیریت های استانی صندوق بازنشستگی قرار داشته که پس از تامین اعتبارات لازم، آبان ماه امسال به حساب هزارو ۵۰۰ نفر از بازنشستگان تحت پوشش که شرایط لازم را احراز کنند، واریز خواهد شد.

وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان شامل افرادی است که در سامانه اینترنتی وام ازدواج در سایت صندوق بازنشستگی کشوری در تیرماه امسال ثبت نام کردند و واجد شرایط لازم و اولویت بندی، شده اند تعلق خواهد گرفت که پس از پرداخت مبلغ وام، نتایج آن در سامانه مربوطه قابل مشاهده خواهد بود.

بیش از یک میلیون ۴۰۰هزار نفر تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشور هستند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی