امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۲۹۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹

کارخانه فولاسازان دماوند پس از 6 سال تعطیلی به مدار تولید بازگشت

خرداد؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت:کارخانه فولاسازان دماوند واقع در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد پس از 6 سال تعطیلی, مشکلاتش مرتفع و به مدار تولید بازگشت .

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: در راستای عملیاتی نمودن دستورات استاندار محترم مبنی بر احیای واحدهای صنعتی و تولیدی تعطیل شده با پیگیری های مجدانه استانداری و چندین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان , کارخانه فولاسازان دماوند واقع در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد پس از 6 سال تعطیلی, مشکلاتش مرتفع و به مدار تولید بازگشت .

حسن خیریانپور گفت: این واحد صنعتی دارای ظرفیت رسمی 725 هزار تن تولید میلگرد فولاد می باشد که حدود 330 نفر اشتغال مستقیم دارد .

وی افزود: این واحد به جهت پاره ای مشکلات از شهریور سال 1392 تعطیل شده بود که با طرح این مسائل و مشکلات در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و پیگیری های جدی استانداری و همکاری دستگاه های اجرایی مشکلات مرتفع و کارخانه مزبور به مدار تولید و فعالیت مجدد بازگشت .

حسن خیریانپور همچنین تصریح کرد: طی چندین ماه گذشته نیز کارخانه فولادسازان امیرآباد با حدود 120 نفر اشتغال پس از چند سال تعطیلی احیاء و فعالیت خود را از سر گرفت.

 


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی