امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

پوتین در جریان ابعاد مهم تظاهرات ماه سپتامبر در مسکو قرار گرفته است

خرداد؛سخنگوی کاخ کرملین گفت که رئیس‌جمهوری این کشور در جریان گزارش‌ها درباره تظاهرات ماه سپتامبر در مسکو قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «دیمیتری پسکوف»، سخنگوی کاخ کرملین، امروز -‌پنج‌شنبه- گفت که «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهوری این کشور، در جریان ابعاد مهم تظاهرات تابستان در مسکو و چند شهر دیگر روسیه قرار گرفته است. وی افزود که پوتین در جریان جزئیات گزارش کمیته تحقیق در این رابطه قرار نگرفته است.

پسکوف گفت: «البته، رئیس‌جمهور گزارش‌هایی درباره ابعاد مهم و تعیین‌کننده کمیته تحقیقات قرار گرفته است، اما از جزئیات هرروزه آن اطلاعی ندارد.»

پس از ممنوعیت شرکت مخالفان کرملین در انتخابات شهرداری‌ها در مسکو، تظاهرات گسترده‌ای در ماه سپتامبر در این شهر برگزار شد و پلیس با سرکوب تظاهرات عده بسیاری از معترضان را دستگیر کرد. 
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی