امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰

نمایندگان پارلمان باید بین توافق موجود و برگزیت سخت یکی را انتخاب کنند

خرداد؛نخست‌وزیر بریتانیا باور دارد که قانون‌گذاران پارلمان این کشور باید بین توافق جدید با اتحادیه اروپا بر سر برگزیت و خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا یکی را انتخاب کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «بوریس جانسون»، نخست‌وزیر بریتانیا،‌ باور دارد که قانون‌گذاران پارلمان این کشور باید بین توافق جدید با اتحادیه اروپا بر سر برگزیت و خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا یکی را انتخاب کنند.

این خبر را یک مقام ارشد بریتانیایی عنوان کرد.

قانون‌گذاران بریتانیا بناست روز شنبه درباره توافق حاصل‌شده میان جانسون و سران اتحادیه اروپا بر سر برگزیت تصمیم بگیرد. این در حالی است که پارلمان پیشتر لایحه‌ای را به تصویب رسانده بود که براساس آن، چنانچه جانسون نتواند تایید این نهاد قانون‌گذاری را در زمینه تایید برگزیت کسب کند، باید درخواست تمدید ضرب‌الاجل خروج از اتحادیه اروپا را مطرح کند.

جانسون در واکنش به این لایحه گفته بود که به قانون احترام می‌گذارد، اما در تاریخ ۳۱ اکتبر از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد. پس از توافق میان بریتانیا و اروپا بر سر برگزیت، شماری از احزاب مخالف دولت، از جمله حزب کارگر، اعلام کردند که به این توافق رای مثبت نخواهند داد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی