امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

با تعرفه‌های گمرکی آمریکا مقابله به مثل می‌کنیم

خرداد؛کمیسیون امروز -جمعه- به تعرفه‌های گمرکی آمریکا واکنش نشان داده و تاکید کرد که در برابر آن سکوت نمی‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، کمیسیون اروپا با محکوم کردن تحریم‌های گمرکی آمریکا، اعلام کرد که «انتخاب دیگری » جز مقابله به مثل ندارد.

آمریکا اعلام کرده است که تعرفه های گمرکی مضاعف به ارزش هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار بر مجموعه‌ای از کالاهای وارداتی از اتحادیه اروپا وضع می‌کند.

تعرفه‌های جدید گمرکی آمریکا بر کالاهای اروپایی در حالی از نیمه شب پنجشنبه به اجرا در آمده است که مسئولان و نمایندگان دو طرف این مناقشه تجاری در پایان آخرین دور گفت‌وگوها برای حل اختلاف‌ها و رسیدن به یک مصالحه در دقایق آخر به توفیقی دست نیافته بودند.
تصمیم آمریکا برای اعمال تعرفه‌های تازه چهار روز پس از چراغ سبز سازمان تجارت جهانی و در پی تهدیدهای پیشین «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر نبود تعادل و موازنه سالم رقابتی در مبادلات تجاری کشورش با کشورهای عضو اتحادیه اروپا اتخاذ می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی