امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵

رئیس ستاد مرکزی اربعین: تردد زائران اربعین از مرزهای ایران به ۶.۷ میلیون نفر رسید

خرداد؛ رئیس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به افزایش چشمگیر زائران اربعین نسبت به سال گذشته گفت: تردد زائران اربعین از مرزهای ایران به شش میلیون و ۷۰۰ هزار نفر رسید.

به گزارش رادیو اربعین، حسین ذوالفقاری با تأکید بر اینکه در حوزه مرزهای ایران و عراق ناامنی برای زائران وجود نداشت، اظهار داشت: دستگاه‌های امنیتی کشور در حال فعالیت هستند و در داخل مرزهای کشور نارسایی در حوزه ارائه خدمات به زائران وجود نداشت.

وی بابیان اینکه روز گذشته ۳۳۰ هزار نفر زائر اربعین وارد کشور شده است، اعلام کرد: تا ساعت هشت صبح امروز تردد زائران اربعین از مرز شش میلیون و ۷۰۰ هزار نفر عبور کرد و این آمار نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت.

رئیس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اینکه تعداد زائران اربعین امسال یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار نفر نسبت به سال گذشته افزایش داشت، تصریح کرد: با همکاری دولت عراق اقدامات لازم برای بهبود وضعت مرزها در سال‌های آتی انجام می‌شود.
برچسب ها: اربعین
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی