امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۵۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳

دستگیری زم به روایت رسانه‌های صهیونیستی

خرداد؛ یک رسانه صهیونیستی ادعا کرد روح‌الله زم در آخرین لحظه و قبل از پیاده شدن از هواپیما توسط سازمان اطلاعات عراق دستگیر شده است.

پایگاه عبری‌زبان نزوه‌نت (nzivnet) در گزارشی ادعا کرد سازمان اطلاعات عراق روح‌الله زم را به درخواست ایران دستگیر و تحویل تهران داده است.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، این پایگاه اطلاع‌رسانی به نقل از منابع عراقی ادعا کرد زم روز شنبه لحظاتی بعد از نشستن هواپیمایش در فرودگاه بغداد توسط ماموران سازمان اطلاعات عراق دستگیر و در چارچوب توافق استرداد مجرمان که بین دو کشور به امضارسیده تحویل مسئولان ایرانی شده است.

 

در ادامه این ادعا به نقل از یک سیاستمدار عراق آمده است: زم برای بیش از یک روز در بازداشت سازمان اطلاعات عراق بود و بعد از آن از راه زمینی به ایران منتقل شد.

 

این سیاستمدار در رابطه با نحوه دستگیری هم گفت: هواپیمای حامل زم ساعت 3:30 بامداد به وقت بغداد در فرودگاه این شهر به زمین نشست اما به زم اجازه پایین آمدن از آن داده نشد تا دستگیر و یک روز بعد تحویل مسئولین ایرانی شود.

 

او تاکید کرد: سازمان اطلاعات عراق اطلاع قبلی از حضور زم در عراق نداشت بلکه این اطلاعات روز پنج‌شنبه 11 اکتبر در چارچوب توافقنامه امضاشده بین دو کشور به دست‌شان رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی